Srp 10

Mapy Costa Maresme ke stažení

do Užitečné

Na této stránce jsme pro vás připravili několik užitečných map riviéry Costa Maresme v severním Španělsku. Jedná se o jednoduší mapy, které slouží především k zorientování se v terénu, abyste věděli kde leží jednotlivá města a tak nápodobně. Mapy si samozřejmě můžete stáhnout do svého počítače, mobilního telefonu nebo si je třeba vytisknout.

Pokud hledáte podrobnější mapy, tak vám jistě přijdou vhod mapové servery jako například mapy.cz provozované Seznam.cz nebo třeba maps.google.com a maps.bing.com.

Podrobná mapa Katalánska (1178 x 1229 pixelů; velikost 395 Kb) – Na této mapce je nejenom Costa Maresme, ale celý region Katalánska včetně okolních riviér Costa Brava a Costa Dorada.

 
Silniční mapa (800 x 740 pixelů; velikost 220 Kb) – Další mapa celého regionu, tentokrát víc zaměřená na silnice, užitečná je i mapka v rohu, kde snadno poznáte o jakou část Španělska se vlastně jedná.

 
Geografická mapa (562 x 585 pixelů; velikost 48 Kb) – Velmi jednoduchá fyzicko-geografická mapa regionu Costa Maresme a jeho okolí.

 
Schematická mapa (600 x 430 pixelů; velikost 33 Kb) – Další jednoduchá ale přehledná schematická mapa Katalánska, na které je zakreslena jenom poloha nejdůležitějších měst.

Napiš komentář